fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

DUK

Klauskite ir bus atsakyta

Dažniausiai užduodami klausimai

Hot joga yra jogos praktika, kurioje asanas (pozos) ir pratimai atliekami aukštesnėje temperatūroje. Temperatūra studijoje svyruoja nuo 33 iki 38 laipsnių (priklausomai nuo treniruotės tipo). Aukštesnė temperatūra padeda pagerinti lankstumą, suteikia gilesnę pratimų patirtį,  skatina daugiau prakaituoti, išvalyti toksinus iš organizmo.

Tai lyg sportuoti lauke vasarą! Taigi, tikrai nereikia nerimauti. Hot joga pamokose mes šildome erdvę, kad palaikytume aukštesnę temperatūrą. Mūsų tikslas yra sukurti saugią ir komfortišką aplinką visiems nariams. Pamokos metu galite laisvai kontroliuoti savo pratimų intensyvumą ir pailsėti ir atsigerti, kai tik to reikia. Jei turite baimių dėl temperatūros, prašome kreiptis į mūsų instruktorius, kurie visada pasiruošę jums padėti ir suteikti patarimų dėl saugios praktikos.

Taip, hot joga ir pilates yra tinkama pradedantiesiems.

Atvykite bent 10 minučių prieš pamokos pradžią, kad galėtumėte užsiregistruoti, persirengti, pasidėti daiktus, užsiimti vietą salėje ir paruošti savo mintis bei kūną pamokai. Durys į salę atidaromos likus ne daugiau nei 10 minučių iki pamokos ir uždaromos pamokos pradžioje. Pavėlavę daugiau kaip 10 min į treniruotę nebūsite įleidžiami.

Sveikiname prisijungus! Atsipalaiduokite. Pirmose keliose pamokose reikia susiorientuoti ir išsiaiškinti pagrindus. Pasitieskite kilimėlį salės gale, kad pamokos metu galėtumėte stebėti kitus. Nebijokite pailsėti, jei prireiktų pertraukos. Mūsų rūpestingi mokytojai atsakys į klausimus ir padės jums treniruotės metu!

Rekomenduojama dėvėti kvėpuojančią, lengvą treniruočių aprangą (šortai, tamprės, sportinė maikutė, sportinė liemenėlė) arba bet ką, su kuriuo jums patogu judėti ir prakaituoti! Studijoje yra rakinamos spintelės jūsų asmeniniams daiktams, taigi galėsite ten saugiai palikti drabužius skirtus persirengti po treniruotės. 

Prašome atsinešti 2 didelius rankšluosčius, vieną pasitiesti ant kilimėlio (puikiai tinka mikropluošto rankšluostis), kitą nusiprausti po dušo. Taip pat, vandens buteliuką. 

Jei pamiršote rankšluosčius, ne bėda. Studijoje galite išsinuomoti rankšluostį skirtą pasitiesti treniruotės metu bei kitą, nusišluostyti po dušo (nuoma 2 EUR). Persirengimo kambaryje rasite rakinamas spinteles jūsų asmeniniams daiktams.

Dauguma pamokų trunka 50 minučių. Visus pamokų aprašymus, trukmę ir intensyvumą gali rasti mūsų puslapyje, skiltyje klasės.

Specialaus pasiruošimo tikrai nereikia. Svarbu gerti pakankamai vandens dienos metu. Rekomenduojame nevalgyti 1-2 valandas iki pamokos. Sunkus valgis prieš pamoką gali sukelti diskomfortą.

Taip, šių treniruočių metu sudeginsite žymiai daugiau kalorijų, nei užsiimant įprasta joga. Dėl aukštesnės kambario temperatūros ir pratimų atlikimo dinamikos kūnas pradeda daugiau prakaituoti. Tai ne tik padeda pagerinti medžiagų apykaitą, bet ir sudeginti daugiau kalorijų treniruotės metu. Dėl to daugelis žmonių pastebi, kad reguliariai praktikuojant jogą šiltoje aplinkoje,  jie gali numesti svorio arba išlaikyti pastovų kūno svorį suvartojant daugiau kalorijų.

Tačiau svarbu atsiminti, kad svorio kontroliavimas priklauso ir nuo daugelio kitų faktorių, įskaitant mitybą, kitą fizinį aktyvumą, darbo pobūdį,  todėl hot joga turėtų būti suvokiama kaip papildoma aktyvumo dalis.

Hot joga gali padėti gerinti lankstumą, stiprinti raumenis, sumažinti stresą ir padėti išlaikyti sveiką svorį. Tai taip pat gali padėti gerinti kraujo cirkuliaciją ir greitinti medžiagų apykaitą. 

Svarbu atsiminti, kad naudos gali pasireikšti tik tada, kai praktikuojama reguliariai ir atsakingai.

Pagrindinės hot jogos technikos apima įvairius jogos pratimus, kvėpavimo pratimus ir meditaciją. Praktikuojami įvairūs asanai (pozos), kurie yra skirti gerinti kūno lankstumą ir stiprinti raumenis.

Taip, hot joga gali būti tinkama visiems amžiams, tačiau svarbu atsižvelgti į sveikatos būklę. Vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms gali reikėti specialių klasių ar pritaikytų pratimų.

Studijoje rasite jogos kilimėlius, kuriuos galėsite naudoti treniruočių metu. Jei turite savo kilimėlį, tikrai galite jį atsinešti..

Studijoje galėsite išsinuomoti rankšluostį už papildomą mokestį.

Dažnumas priklauso nuo jūsų asmeninių tikslų ir galimybių. Daugelis žmonių lanko užsiėmimus  2-3 kartus per savaitę, kad pasiektų geriausius rezultatus. Tačiau, tai priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir galimybių.

Taip, treniruotę galite rezervuoti mūsų puslapyje arba GloFox programėlėje.

Jei turite daugiau klausimų arba norite sužinoti daugiau apie mūsų pamokas, studiją tvarkaraštį susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime į jūsų klausimus!

Ne, to tikrai nereikia. Reguliariai lankant treniruotes, jūs tikrai pastebėsite, kaip gerėja jūsų kūno lankstumas.

Taip, hot joga pamokos gali būti pritaikytos skirtingiems lygiams, įskaitant pradedančiuosius ir pažengusius.

Jei lankotės bent vienoje pamokoje per savaitę, laikas prisijungti prie mūsų. Turime daug įvairių narysčių planų, todėl tikrai rasime, kuris puikiai tinka jūsų tikslams, gyvenimo būdui ir biudžetui. 

Neradote atsakymo? Susisiekite su mumis info@hotflow.lt bei telefonu.