fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Treneriai

Simona

Esu Simona fizinio aktyvumo specialistė, specializuojuosi Pilates mankštose ant kilimėlių bei Reformer treniruokliais. Jau senai esu sužavėta Pilates metodikos, o studijuodama VDU Švietimo Akademijoje pasirinkau Pilates trenerės kryptį, siekdama gilinti savo žinias ir įgūdžius. Papildomai baigiau Reformer kursus Polestar Pilates UK mokykloje. Mano treniruotės akcentuoja mokymąsi judesius atlikti taisyklingai. Dėmesys skiriamas visapusiškam kūno gerinimui, įskaitant ištvermę, lankstumą, pusiausvyrą ir koordinaciją. Jei norite pasiekti harmoniją tarp proto ir kūno bei pagerinti savo fizinę būklę - Pilates treniruotės yra puikus pasirinkimas.

Ramutė

Praktikoje esu kineziterapeutė ir sveikos gyvensenos specialistė, bet ir kasdienybėje „kvėpuoju“ paieškomis geresnės savijautos link plačiąja prasme. Judesį renkuosi nes šis išlaisvina, suteikia galimybę pažinti save ir tvirtesniu žingsniu žengti priimant kasdienius iššūkius. Suteikdamas pasitikėjimo, bet tuo pačiu ir neleisdamas “atsikvėpti” judėjimas moko keistis, neskubėti ir įsipareigoti sau. Neaprėpiama galybė praktikų, bei naujovių susipinančių su netradicine medicina reikalauja nuolatinio tobulėjimo, žinių gilinimo bei taikymo praktikoje. Žmogaus kūnas ir individualumas leidžia būti kūrybiška. Tikslumas pasižymi tuo, jog negalime nukrypti nuo tam tikrų normų, turime sukaupti labai tvirtą teorinį pagrindą ir svarbiausia – nepakenkti. Na, o kūrybiškumas išlaisvinamas per individualumą – visgi tikiu, kad nėra vienos taisyklės tinkančios kiekvienam. Į kiekvieną iš jūsų stengiuosi pažvelgti „naujomis“ akimis. Štai tokia specialiste stengiuosi būti ir praktikoje – preciziškai kūrybiška.

Daina

Aš Daina, Su judesiu draugauju nuo pat vaikystės. Daugiau nei dešimtmetį praleidau šokių aikštelėje ir scenoje, o prieš 7-ius metus į mano gyvenimą atėjo joga. Jogą atradau kaip laiką SAU ir priminimą, kad turime skirti dėmesį tiek fizinei, tiek emocinei gerovei bei atrasti laimę, vidinę ramybę ir harmoniją savyje. Šiais metais tapau akredituota Yoga Alliance RYS-200 mokytoja. Mano jogos praktikos skirtos visiems – nepriklausomai nuo patirties, amžiaus, fizinės formos. Jogos praktikos metu stiprinsime kūną, atpalaiduosime mintis ir mokysimės mėgautis akimirka čia ir dabar. Susitikime kokybiškai praleisti laiką bei atrasti pusiausvyrą savo gyvenime.

Lina

Labas! Savo kelionę jogos pasaulyje pradėjau prieš 5 metus. Nuo pirmų užsiėmimų žinojau, tai - mano pašaukimas. Pajutus, jog gyvenime reikia pokyčių, supratau - laikas imtis to, ką tikrai myliu. Palikau ofiso darbą Stokholme ir išvykau į Balio salą. Ten, tapau sertifikuota jogos instruktore. Grįžau į Lietuvą dalintis savo žiniomis kartu su jumis. Esu aktyvi gyvenime, mėgstu išbandyti naujus dalykus, tad mano praktikose pažinsime ką gali mūsų kūnas. Aš kviečiu jus prisijungti, išlaisvinti savo protą ir sielą per judesį.

Eglė

Esu begalo laiminga, kad turėsiu galimybę vesti jogos asanų praktiką Jums! Joga mane gyvenime lydi nuo 2018 metų. 2023 metais įgijau 500 valandų jogos mokymų patirties Balio saloje. Joga, tai praktika skirta visiems žmonėms nepriklausomai nuo amžiaus ar kūno formos. Tad prisiminkite, kad nėra tokio dalyko kaip tobulai išgauta jogos pozą, bet yra jau tobulas kūnas kuris įeina į pozą. Drauge mes praktikuosime Vinyasa stiliaus jogą, per kurią išmoksite jogos pagrindų, kaip saugiai įeiti į įvairias jogos pozas ir sutelkti dėmesį į save.

Jogailė

Aš esu Jogailė, o trumpiau - Joga. Gal tai vardo sutapimas, o gal pašaukimas, tad kviečiu kartu su manimi praktikuoti Hot jogą! Nuo mažens esu įdarbinus savo kūną aktyviam gyvenimui (pradėjau nuo profesionalios gimnastikos, vėliau prisijungė akrobatika, performansai, šokiai). Gaila, bet ilgą laiką kūno negerbiau ir alinau jį dėl rezultato. Supratau, kad reikia kažką keisti, todėl atradau jogą, kuri sujungė mano sveikesnį požiūrį į kūną ir tuo pačiu padėjo nurimti protui. Profesionaliai jogos mokiausi Nepale. Lygiagrečiai savo žinias gilinu universitete psichologijos studijose, patirties semiuosi įvairiuose seminaruose ar praktikose visame pasaulyje. Mano pamokose atrasite ne tik jogos asanas, bet ir į integruotus metodus, padedančius efektyviai atpalaiduoti įsisiautėjusias mintis. Savo pamokose vadovaujuosi glaudžiu proto-kūno ryšiu, todėl pagrindinė mano pamokų vizija: pasitelkiant jogą atpalaiduoti ir stiprinti kūną taip išlaisvinant užsikaupusias emocijas bei sukurti jaukią ir saugią atmosferą skleistis. Labai džiaugiuosi, jog šioje studijoje galėsiu pasidalinti savo įgytomis žiniomis ir atradimais su jumis!

Rasa

Labas, aš Rasa. Esu sertifikuota jogos instruktorė. Mano jogos užsiėmimų metu mes atliksime įvairias fizines padėtis (asanas), pagrindinius kvėpavimo pratimus (pranajamas), mokinsimės nuraminti nuolat skubantį savo protą ir koncentruoti dėmesį. Jei esati nauji jogos pasaulyje kartu susipažinsime su jogos pagrindais, tokiu būdu ugdydami sąmoningumą, dėmesingumą sau ir mus supančiai aplinkai, atsirasime daugiau vidinės ramybės ir harmonijos. "Kai pritrūksta šviesos kasdienybėje – nusišypsau nepažįstamam praeiviui – išsyk pasidaro giedriau aplinkui. Pabandykite – tai tikrai veikia."