fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Kodėl rinktis Hot Flow

Hot joga yra fizinis pratimų ir meditacijos derinys, kuris vyksta šiltoje patalpoje. Jos tikslas - sustiprinti kūną, gerinti lankstumą ir padėti nuraminti protą. Šiluma studijoje padeda atsipalaiduoti raumenims ir prakaituojant efektyviau išvalyti organizmą nuo toksinų.
Vis dar nežinai ar verta rinktis mus?
Tai tik 10 priežasčių, kodėl mūsų studija yra unikali ir skirta būtent jums!
Tikime, kad apsilankę čia surasi dar daugiau.
 1. Vienintelė Lietuvoje.

  Tikrai taip! Mūsų studija yra pirma ir vienintelė Lietuvoje Hot joga ir pilates studija!
 2. Joga kiekvienam!

  Mes siekiame, kad joga būtų suprantama ir tinkama kiekvienam. Kiekviena treniruotė padės jums atrasti balansą tarp kūno ir sielos, stiprinti raumenis, gerinti lankstumą bet kartu sumažinti stresą ir pagerinti bendrą savijautą.
 3. Individualus požiūris bei platus pamokų pasirinkimas.

  Mes suprantame, kad kiekvieno poreikiai yra skirtingi, todėl stengiamės prisitaikyti prie kiekvieno iš jūsų poreikių ir tikslų. Būtent todėl siūlome treniruočių įvairovę, pradedant nuo ramių ir atpalaiduojančių jogos praktikų iki intensyvesnių body fit ar pilates
 4. Ramybės oazė miesto širdyje.

  Puiki lokacija ir ramybės jausmas – suderinama! Visai šalia triukšmingų miesto gatvių ir ofisų galite rasti ramybės vietą savo kasdieniams ritualams.
 5. Vidinė harmonija.

  Hot joga treniruotės yra puiki galimybė rasti vidinę harmoniją, pagerinti savijautą ir pajusti teigiamą energijos antplūdį.
 6. Nauda sveikatai.

  Sportas šiltoje aplinkoje gali pagerinti kraujotaką, padėti reguliuoti svorį, stiprinti imuninę sistemą, pašalina susikaupusius toksinus, įtampą, stresą ir nemigą.
 7. Saugi ir Å¡vari aplinka. 

  Mes skiriame didelį dėmesį studijos švarai ir aplinkos puoselėjimui, užtikrindami jums ramią ir komfortišką patirtį. Kurdami šią studiją įdėjome visą savo širdį, kad jūs galėtumėte jaustis lyg namuose.
 8. Patogu, lyg namuose.

  Mūsų studijoje rasite viską, ko tik jums gali prireikti. Kilimėliai, sporto inventorius, rankšluosčiai, daiktų saugojimo spintelės, dušai, prausimosi priemonės. Jei palikote aprangą namuose, nesijaudinkite, ją taip pat turime.
 9. Bendruomenės jausmas.

  Siekiame būti ne tik vieta atsipalaidavimui ar sportui, tačiau ir vieta susirinkti bendraminčiams. Skatiname bendrauti, organizuojame renginius, kuriame jaukią atmosferą visiems.
 10. Sportuok su mumis neribotai!

  Kelių treniruočių per savaitę per mažai? Siūlome neribotą narystę, kurią nusipirkus į grupinius užsiėmimus galėsite atvykti kasdieną.