fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Jogos užsiėmimai

h
Intensyvumo lygis – žemas

Hot flow stretching

Šilumoje raumenys greičiau atsipalaiduoja, tad šio tipo jogos užsiėmimai ne tik padeda įgyvendinti špagato ar tiltelio svajonę, bet ir lengviau išlaisvinti susikaupusią įtampą iš kūno. O atpalaidavus raumenis ramybė atplūsta ir į protą! Kviečiame dienas sutikti sąmoningiau, neskubant, šilumos pilnoje kompanijoje.

Treniruotės trukmė – 50 minučių.

Intensyvumo lygis – žemas/vidutinis

Hot flow Vinyasa

Tai dinamiška pamoka, kurios metu judesys sujungiamas su kvėpavimu. Kiekvienas mokytojas kas kartą jums pasiūlys vis kitokią ir unikalią patirtį. Pamokos metu gerinamas lankstumas, balansas, koncentracija, stiprinami raumenys. Jogos užsiėmimai užbaigiami atsipalaidavimu, kuris sukuria vidinę energiją, laisvę bei lengvumą mintyse ir kūne.

Treniruotės trukmė – 50 minučių. 

Intensyvumo lygis – vidutinis/aukštas

Power Flow Yoga

Tai dinamiška praktika, siejanti intensyvus, energingus kūno judesius su kvėpavimu. Tai energinga, detoksikuojanti praktika, paremta ištvermės gerinimu. Kiekvienas užsiėmimas unikalus, leidžiantis jums tobulėti ir stiprėti.

Treniruotės trukmė – 50 minučių.

Intensyvumo lygis – vidutinis/aukštas

Hot Flow Pilates

Ši treniruotė yra skirta pagerinti kūno lankstumą, stiprinti raumenis ir skatinti gerą fizinę būklę jungiant pilateso pratimus su šiluma.
Tai puikus būdas tonizuoti kūną ir pagerinti savijautą ir išsivalyti toksinus iš organizmo.

Treniruotės trukmė – 50 minučių. 

* JOGOS UŽSIĖMIMAI VILNIUJE HOT FLOW STUDIJOJE TRUNKA 50 MINUČIŲ.
VISOS JOGOS PAMOKOS IR PILATES TRENIRUOTĖS GALI BŪTI ADAPTUOJAMOS PAGAL GRUPĖS LYGĮ, TODĖL TIKS TIEK PATYRUSIEMS, TIEK PRADEDANTIESIEMS.
 

Siūlytume atsižvelgti į savo fizinį pasiruošimą. Pradžiai visada rekomenduojama pradėti nuo ramesnių treniruočių, būtent Stretching jogos užsiėmimai mūsų studijoje yra lengviausi ir puikiai tinkantys pradžiai. Jei po pirmosios treniruotės pajusite, kad jums nebuvo sunku ir galite daugiau, kviečiame išbandyti Vinjasa joga.

Per pirmą treniruotę svarbu klausytis savo kūno, nepersistengti, nebandykite atkartoti jogos mokytojo ar kitų klasės dalyvių, kurie jogą praktikuoja jau ne pirmus metus. Tai padės išvengti persitempimų ir traumų rizikos. Juk svarbiausia, kad jaustumėte malonumą judėjime ir veikloje kuria užsiimate.

Mūsų siūlomos jogos treniruotės Vilniuje yra unikalios ir išskirtinės. Atvykę čia pasijusite lyg tropikuose nuo pat pirmos minutės, todėl siūlome rinktis lengvą sportinę aprangą. Puikiai tiks sportinės tamprės ar šortai, lengva sportinė maikutė. Venkite sunkaus maisto prieš pat treniruotę, siūlome nevalgyti bent valandą iki treniruotės pradžios. Po treniruotės gerkite pakankamai vandens, kad kūnas greičiau atstatytų skysčių balansą.

Specialiai ruoštis treniruotei tikrai nereikia, tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės procesu.

Mūsų jogos pamokos Vilniuje gali būti pritaikytos visiems. Kadangi galime pasiūlyti tiek fiziškai lengvas praktikas (kaip stretching jogą), tiek sudėtingesnes, kaip Vinyasa joga, Power joga ar Pilates. Tikime, kad kiekvienas atras sau tinkamą jogos treniruotės ar Pilates treniruotės tipą.

Jogos pamokos Vilniuje gali būti labai įvairios. Jogos studijos siūlo įvairovę pamokų pritaikytų pagal  pasiruošimo lygį, pamokos trukmę.  Mūsų studijoje vykstančios jogos pamokos trunka 50 minučių. Šis laikas yra optimalus efektyviai stiprinti kūną, natūraliai detoksikuotis bei gerai jaustis po treniruotės.

Norint pasiekti rezultatų ir gauti naudos iš praktikų rekomenduojame lankytis bent 3 kartus per savaitę. reguliarus pamokų lankymas jus tikrai pradžiugins rezultatais bei geresne fizine savijauta.

Mūsų jogos treniruotės Vilniuje išsiskiria iš kitų studijų, nes čia galite sportuoti šiltoje aplinkoje. Šiluma padeda greičiau atpalaiduoti įtemptus raumenis, lengviau padaryti norimas pozas, greičiau atsipalaiduoti. Moderni šildymo sistema skatina natūralią organizmo detoksikaciją, gerina odos būklę, sanarių būklę. Taip pat, joga yra ne tik viena iš judėjimo formų, kuomet galime pramankštinti savo kūną. Reguliariai praktinuojant jogą pastebima pagerėjusi koncentracija, vidinė ramybė, gebėjimas greičiau susikaupti, dirbti produktyviau. Visa tai sukuria gražų ir harmoningą kūną bei protą. Tikime, kad mūsų jogos užsiėmimai Vilniuje padės jums pasiekti harmonijos.