fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Karšta joga – kodėl verta ją rinktis?

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow.

 

Karšta joga yra intensyvi jogos praktika, atliekama kambaryje su padidinta temperatūra.
Bikram joga yra populiariausia ir pagrindinė hot joga rūšis, tačiau karštosios jogos kilmė siekia senovės Indiją, kur šilta aplinka buvo naudojama ištempti raumenis, pagerinti lankstumą ir išvalyti toksinus iš organizmo.

Iki šiol Vilnius dar neturėjo nei vienos hot joga studijos, todėl labai džiaugiamės, kad galime papildyti jogos pamokas šiuo nauju potyriu. HotFlow studijoje Vilniuje galite išbandyti ramią Stretching jogą, Vinyasa, Power joga (arba jėgos joga) taip pat Pilates treniruotes. Tikime, kad jums patiks bei jūsų kūnas padėkos.

Pateiksime net 10 privalumų, kodėl verta rinktis Hot joga pamokas. 

  1. Lankstumas: Šiltoje patalpoje raumenys yra linkę atsipalaiduoti greičiau, tai leidžia pasiekti gilesnius asanų (pozų) lygius. Jūsų kūnas tampa lankstesnis, o tai padeda išvengti traumų, pagerina bendrą judesio diapazoną.
  2. Fizinė forma ir raumenų stiprinimas: Nuolatinė Hot joga praktika gali padėti jums sustiprinti kūną, pagerinti kūno linijas ir padidinti energijos lygį. Tai puikus būdas lavinti ištvermę ir jėgą. Esate Pilates mėgėjas? Kviečiame į Pilates treniruotes karštoje aplinkoje. Taip dar greičiau stiprinsite raumenis, akcentuosite taisyklingas pratimų atlikimo technikas bei padėtis.
  3. Prakaitavimas ir detoksikacija: Sportuojant šiltoje aplinkoje, jūs intensyviau prakaituojate, o tai padeda organizmui pašalinti toksinus. Prakaitavimas taip pat gerina odos būklę.
  4. Svorio reguliavimas: Dėl intensyvaus prakaitavimo ir didesnio kalorijų sudeginimo karšta joga padeda numesti svorio
  5. Kardiovaskulinė sveikata: Karšta joga padeda pagerinti kraujo apytaką ir kraujagyslių elastingumą, gerinanti širdies ir kraujagyslių sistemą. Be to, nuolatinė karštosios jogos praktika gali padėti sumažinti kraujospūdį ir cholesterolio lygį, taip mažindama širdies ir kraujagyslių ligų riziką. 
  6. Kvepavimo technikos: Hot joga pamokos dažnai įtraukia kvėpavimo pratimus, kurie gerina plaučių funkciją ir kvėpavimo kontrolę.
  7. Stiprina imuninę sistemą: Reguliarus praktikavimas gali padėti stiprinti imuninę sistemą, padidinant organizmo atsparumą ligoms. Tai ypač aktualu šaltuoju sezonu, kada Vilnius mūsų nedžiugina saule bei šiluma.
  8. Stresas ir emocinis atsipalaidavimas: Šiltoje aplinkoje meditacinės technikos ir gilus kvėpavimas padeda sumažinti stresą ir sukurti emocinę pusiausvyrą. Po treniruotės jūs tikrai pajusite emocinį pasitenkinimą.
  9. Dėmesio koncentracija: Praktiktikų metu mokoma susitelkti į kiekvieną judesį ir akimirką, gerinant dėmesio koncentraciją.
  10. Geresnė savijauta: Hot joga padeda pagerinti fizinę ir psichinę savijautą, suteikiant daugiau energijos.