fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Jogos studija – etiketas ir elgesys jogos pamokos metu

Jogos studija turi tam tikras taisyklės ir elgesio normos, kurios padeda išlaikyti harmoniją ir saugumą visiems dalyviams. Šiame straipsnyje aptarsime etiketą, kurio reikia laikytis atvykus į jogos studija, kad jūs galėtumėte pasijusti patogiai ir gerbti kitų jogos pamokos dalyvių privatumą.

 

  1. Pasirengimas

Jogos pamokos prasideda laiku, kad neblaškytumėte kitų dalyvių dėmesio ir galėtumėte pasiruošti jogos pamokai tinkamai.

 

2. Išjunkite mobilųjį telefoną

Jogos studija – be telefonų, išjunkite mobiliojo telefono garsą, kad išvengtumėte triukšmo ir pašalinių garsų jogos pamokos metu.

 

3. Jogos apranga

Jogos pamokos metu dėvėkite patogius ir tinkamus drabužius. Jogos pratimai reikalauja mobilumo, todėl apranga neturi trukdyti jums judėti.

 

4. Nereikės batų

Jogos studija – vieta, kur jūsų pėdos ilsisi, todėl vaikštome basomis. Jogos užsiėmimai vyksta basomis, todėl batus paliekame prie durų.

 

5. Jogos studija – ramybės zona

Jogos pamokos pradžioje stenkitės išlaikyti tylą. Jogos studija tai vieta, kur puoselėjame kitų ramybę. Jogos užsiėmimai įtraukia įvairias jogos pozos atlikimo technikas, kurios reikalauja koncentracijos, jogos pamokos užbaigiamos meditacija, todėl jogos studija yra vieta jūsų poilsiui.

 

6. Gerbkite asmeninę erdvę jogos pamokos metu

Stenkitės išlaikyti tam tikrą atstumą nuo kitų jogos pamokos dalyvių.

 

7. Jogos mokytojai

Jogos užsiėmimai yra vedami jogos mokytojų, todėl svarbu laikytis instrukcijų jogos pamokos metu.

 

8. Joga pradedantiesiems

Jei pastebite naują dalyvį jogos pamokos metu būkite draugiški. Pirma pamoka jogos pradedantiems gali būti iššūkis. Būkite draugiški, jogos užsiėmimai skirti visiems ir jogos pradedantiesiems ir profesionalams.

 

9. Sveikatos būklė

Jei turite sveikatos problemų ar apribojimų, informuokite jogos mokytoją. Jogos užsiėmimai tinkami visiems, todėl prieš jogos pamokos pradžią informuokite mokytoją, jogos pozos bus parinktos pagal jus.Po jogos pamokos

 

1.Susitvarkymas

Po jogos pamokos sudėkite inventorių į reikiamas vietas. Jogos studija turi būti tvarkinga. 

Jogos kilimėlis turi būti dezinfekuotas, jogos blokeliai padėti į vietą. Jogos studija turi būti tvarkinga, kad kiti jogos užsiėmimai prasidėtų gražioje ir tvarkingoje jogos studija. 

 

2. Jogos įrangos palikimas

Jei naudojate jogos studijos įrangą jogos pamokos metu, viską padėkite iš kur pasiimėte. Jogos studija turi būti švari ir tvarkinga, kad kitiems būtų malonu jų jogos pamokos metu.

 

3. Atsisveikinimas

Po jogos pamokos atsisveikinkite. Jogos užsiėmimai tai ne tik praktika, tai bendruomenė, su kuria kuriamas ryšys.

 

4. Džiaukitės procesu

Jogos pamokos yra kelias į savo vidinį „aš” ir geresnį savijautą. Būkite atviri naujoms jogos pamokos patirtims ir mėgaukitės procesu bei tobulėjimu, kurį galite pamatyti reguliariai lankant jogos užsiėmimai.

 

Jogos studijos etiketas padeda sukurti saugią ir draugišką aplinką visiems jogos pamokos dalyviams. Sekdami šias taisykles, galite mėgautis jogos pamokos privalumais ir prisijungti prie sveikos ir sąmoningos bendruomenės.