fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Jogos centras Vilniuje

“Hot flow” jogos studija – tropikai vidury žiemos hot joga praktikos metu

Pasaulį užvaldė nauja tendencija – jogos pamokos šiltoje aplinkoje (hot joga arba karšta joga). Dažnas, nesusidūręs su šia praktika teiraujasi, kokia šilumos nauda jogos pamokos metu? Ar tai nėra pavojinga? Ar nebus per sunku jogos pamokos metu?

Pateiksime kelis privalumus, kodėl šiluma yra svarbi ir naudinga praktikuojant hot joga (arba karšta joga) ir kaip ji gali pagerinti jūsų esamas jogos pozas.

Kūno įšildymas ir raumenų atpalaidavinimas

Šiluma padeda atpalaiduoti raumenis ir sąnarius, todėl jie tampa lankstesni ir prisitaiko prie gilesnių pozų. Jogos pamokos pradžia bus lengvesnė. Joga pradedantiesiems neatrodys tokia sudėtinga, o jei joga užiimate jau kuris laikas, tai leis pagilinti jogos pozos kokybę.

Prakaitavimas ir detoksikacija

Prakaitavimas yra natūralus būdas valyti organizmą nuo toksinų ir šlakų. Šiluma skatina prakaitavimą ir padedant organizmui natūraliai valytis hot joga (arba karšta joga) pamokos metu.

Širdies darbas

Šiluma padeda pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos našumą, kraujo apytaką ir deguonies tiekimą raumenims. Hot joga (arba karšta joga) pamokos metu širdis dirba sparčiau nei įprastai.

Streso mažinimas ir atsipalaidavimas

Hot joga (arba karšta joga) dažnai įtraukia meditacinius elementus, kurie padeda sumažinti stresą ir skatina vidinį ramybės pojūtį. Tai gali būti naudinga tiems, kurie ieško fizinės ir emocinės pusiausvyros. Reguliariai praktikuodami joga tikrai pajausite įtampos sumažėjimą ir emocinės būklės pagerėjimą. Šilumoje kūnas yra linkęs atsipalaiduoti greičiau, o greičiau atpalaidavus kūną, greičiau atsipalaiduoja ir protas.

Sąmoningumo didinimas ir meditacija

Hot joga (arba karšta joga) reikalauja didesnio sąmoningumo. Tai padeda jums labiau susitelkti į savo kūną, kvėpavimą, kiekvieną atliekamą jogos poza asana. Šiluma taip pat gali būti naudojama ir meditacijos praktikai. Prakaitavimas ir šiluma padeda sukurti geriausias sąlygas meditacijai ir sąmoningumo didinimui, nes kūnas greičiau ir lengviau atsiplaiduoja, o tai leidžia greičiau atpalaiduoti ir mintis.

Apibendrinimas

Šiluma yra svarbi hot jogos pamokos (arba karšta jogos pamokos) dalis dėl daugelio priežasčių, įskaitant raumenų atlaisvinimą, streso mažinimą, organizmo valymą ir sąmoningumo didinimą. Ji padeda pagerinti jogos pamokos patirtį ir suteikia daug naudos fizinei ir emocinei gerovei.

Hot joga (arba karšta joga) gali būti puiki treniruočių forma tiems, kurie supranta jos privalumus ir esančias rizikas. Tai yra intensyvi jogos pamokos forma, kuri turi savo unikalias naudas. Prieš pradedant hot joga (arba karšta joga) jogos pamokas turite įsivertinti jūsų galimus sveikatos negalavimus ir prireikus pasitarti su sveikatos specialistu ar atlikti išsamų sveikatos patikrinimą.