fbpx
Yoga
 

Ženkite link sveikesnės gyvensenos ir harmonijos kartu su Hot Flow

Hot joga studija Vilniuje

Joga Vilniuje – naujienos, hot joga studija Naujamiestyje

Nauja jogos studija jau atvėrė duris Vilniuje, Naujamiestyje. Tai unikali, nauja patirtis siūlanti visiems vilniečiams išbandyti hot joga (arba karšta joga). Ši nauja jogos studija pasižymi ne tik aukštu profesionalumu, bet ir ypatinga atmosfera, kurioje susijungia tradicinė jogos pozos su šiuolaikiniais judesiais.

1.  Jogos studija įsikūrusi Naujamiestyje.

Naujamiestis, kaip vienas iš Vilniaus centrinių rajonų, tampa joga entuziastų susibūrimo vieta. Hot Flow jogos studija, esanti šiame rajone, tai ne tik jogos užsiėmimai, bet ir galimybė atsipalaiduoti ir rasti vidinę ramybę.

2. Hot Joga arba karšta joga.

Hot Flow jogos studija yra išskirtinė ir vienintelė hot joga (arba karšta joga) jogos studija Vilniuje. Hot joga (arba karšta joga) tai jogos užsiėmimai, kurie praktikuojami karštame kambaryje, kuriame laikoma pastovi temperaūra. Šiluma padeda atpalaiduoti raumenis, didina lankstumą ir aktyvuoja prakaitavimą, prisidedant prie tolesnio organizmo valymo ir detoksikacijos. Hot joga (arba karšta joga) tinka tiek joga pradedantiesiems, tiek patyrusiems jogos pamokos dalyviams, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško naujų iššūkių ar naujos jogos pozos.

3. Jogos pamokos studijoje.

Hot joga – stretching joga tai rami joga, kurios metu galėsite atsipalaiduoti ir pratempti visą kūną. Jogos pratimai – jogos pozos yra parenkamos ir tinkamos visiems.

Hot joga – Vinjasa joga (Vinyasa joga) yra dinamiškas ir judrus jogos pamokos stilius. Jogos pratimai keliauja sklandžia judesių seka, sujungiant kvėpavimą su kiekvienu judesiu. Šis stilius akcentuoja sąmoningą kvėpavimą ir jogos pozos asanos seką.

Hot joga – Power joga: tai intensyvi, dinamiška joga, jogos pozos skirtos raumenims stiprinti, koncentracijai gerinti.

Hot Pilates – tai pilates pamoka šiltoje aplinkoje. Pilates pratimai papildomi svareliais, kamuoliais, gumomis, žiedais, taip sukuriant dar įdomesnę ir įvairesnę pamoką.

4. Jogos studija, kur joga pradedantiesiems nėra iššūkis.

Hot Flow jogos studija ypatingą dėmesį skiria pradedantiesiems. Tai puiki žinia tiems, kurie ką tik pradeda jogos pamokas ir bando pirmąsias  jogos pozas. Mūsų jogos užsiėmimai padės jums sparčiai tobulėti, joga pradedantiems su mumis nebus iššūkis. Jogos pratimai saugiai parenkami kiekvienam, kad galėtumėte mėgautis jogos pamokos procesu.


Jogos studija, kurioje verta apsilankyti. Pažadame, pas mus nesušalsite.